Шановні гості сайту!
Внесіть благодійний внесок на утримання і розвиток проекту - і Ви одержите доступ до ВСІХ матеріалів сайту. Проект "У Класі" зараз поповнюється матеріалами з підготовки до ДПА з математики в 9 класі. Наші уроки допоможуть Вам комфортно оволодіти будь-якими питаннями шкільної математики від 5 до 9 класу. Зараз ми працюємо над уроками з геометрії 7-9 класів.


З нами вчитися набагато простіше!

5 клас / Математика : Розв’язання. Заняття 6. Олівці й зошити
Розв’язання. Заняття 6. Олівці й зошити.

Задачі для самостійного розв’язання.
26.    В магазині було 8 пил, а сокир у три рази більше, ніж пил. Одній бригаді продали половину сокир і три пили на суму 84 грн.. Другій бригаді продали решту пил і сокир на суму 100 грн. Скільки коштує 1 пила і 1 сокира?
27.    За 6 кг цукерок і 2 кг печива заплатили 50 грн. За 3 кг таких цукерок і 2 кг такого печива заплатили 29 грн. Скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок?
28.    Скільки кульок треба взяти, щоб їх маса дорівнювала масі одного кубика?