Шановні гості сайту!
Внесіть благодійний внесок на утримання і розвиток проекту - і Ви одержите доступ до ВСІХ матеріалів сайту. Проект "У Класі" зараз поповнюється матеріалами з підготовки до ДПА з математики в 9 класі. Наші уроки допоможуть Вам комфортно оволодіти будь-якими питаннями шкільної математики від 5 до 9 класу. Зараз ми працюємо над уроками з геометрії 7-9 класів.


З нами вчитися набагато простіше!

7 клас: Геометрія
Зміст
Тема 1 Точки, прямі, промені Опис і основні задачі з першої теми курсу геометрії про точки, прямі, промені та їх властивості Переглянути »
Тема 2 Відрізки та їх вимірювання Властивості розміщення точок на прямій та вимірювання відрізків Переглянути »
Тема 3 Кути та їх вимірювання Типові задачі з теми Кути та їх вимірювання, 6 відео уроків Переглянути »
Тема 4 Суміжні та вертикальні кути Основні види задач про суміжні та вертикальні кути Переглянути »
Тема 6 Перпендикулярні прямі Задачі про Перпендикулярні прямі Переглянути »
Тема 7 Рівні трикутники. Медіана, висота і бісектриса триутника Як будувати медіану, висоту і бісектрису трикутника Переглянути »
Тема 8 Перша і друга ознаки рівності трикутників Задачі на застосування першої та другої ознак рівності трикутників Переглянути »
Тема 17 Коло і круг Властивості кола та його елементів, хорди, діаметра, радіуса, дотичної Переглянути »
Тема 19 Коло і круг Геометричний диктант Урок 1 Коло і круг - геометричний диктант Урок 2 Коло і круг - перевірка геометричного диктанту Урок 3 Коло і круг - властивість Переглянути »
Тема 19 Геометричне місце точок Урок 1 ГМТ, рівновіддалених від сторін кута Урок 2 ГМТ, рівновіддалених від двох даних точок Переглянути »