Про сайт

Ми пропонуємо Вашій увазі унікальну можливість – перегляд відео уроків з математики в режимі онлайн прямо з класу. Пояснення теоретичного матеріалу, методів розв’язування задач проводить досвідчений вчитель математики Медулич Василь Васильович.

Наші матеріали частково розміщувалися на сайті МОЯ ШКОЛА з 2010 року. Досвід показав їх ефективність. Багато учнів саме з допомогою наших відео уроків змогли розібратися в складних питаннях шкільної математики.

Якщо Ви пропустили урок чи до кінця не розібралися в навчальному матеріалі, то не обов’язково шукати репетитора. Ви можете послухати пояснення вчителя на нашому сайті. Тепер Ви не залишені сам на сам з математичними задачами й незрозумілими темами – у Вас є сайт uklasi.com.ua

З допомогою нашого сайту ви можете успішно підготуватися до самостійної чи контрольної роботи з математики. Наші уроки будуть вам корисні при підготовці до ДПА і ЗНО.


В розділі Олімпіада Ви знайдете багато складних олімпіадних задач та пояснення методів їх розв’язування.

Матеріали, запропоновані на сайті, можуть бути корисними учням 5-11 класів, їх батькам та вчителям.

На нашому навчальному ресурсі представлені відео уроки з математики для різних класів. У Класі постійно поповнюється новими матеріалами. Ми прагнемо висвітлити всю шкільну математику.

Хочете вчитися? – Вчіться. За допомогою наших відео уроків це простіше.

Всі авторські права на матеріали, розміщені на нашому сайті, зберігаються за їх автором. Сайт не надає можливості і дозволу для скачування і розповсюдження матеріалів.

Матеріали сайту постійно поповнюються.

Будь-ласка, свої побажання та коментарі відправляйте на адресу medulichvv@gmail.com

Адміністрація сайту uklasi.com.ua