Повернутись назад

З ПЕРШИМ ВЕРЕСНЕМ!

Друзі, вітаю вас із Першим вереснем, святом знань, початком ще одного навчального року. Учні, бажаю вам плідного, продуктивного навчання, цікавих проектів, досліджень, експериментів, екскурсій. Протягом навчального року хочу бачити зростання вашого інтелекту, розвиток ваших здібностей і талантів. Впевнений, що вас чекають високі навчальні досягнення і великі здобутки в сфері ваших захоплень.

Уважно вивчайте себе, придивляйтеся до себе, щоб виявити свої здібності, свої сильні сторони. Саме їх треба в собі розвивати. Саме вони мають бути в основі вашого вибору майбутньої професії. Пам'ятайте, ми живемо у світі професіоналів. Ми поважаємо кваліфікованих майстрів своєї справи, людей, що досягли високої кваліфікації в певній сфері діяльності. Опанувати професію - це одне з основних завдань вашого дорослого життя. Якщо ваш вибір буде відповідати вашому внутрішньому світові, то ви будете жити в гармонії і радості - це одна з умов щастя, до якого прагнуть усі. Один мудрець сказав: якщо ваше хоббі стане вашою професією, то ви не будете працювати жодного дня.

Сьогодні я хочу побажати вам міцного здоров'я, бо воно нам дуже потрібне в житті і в навчанні.

Бажаю вам цілеспрямованості і волі, бо без них людина, як автомобіль без руля.

Будьте працелюбними - без праці неможливо досягти своєї мрії.

Ми, дорослі, помічаємо, що світ з кожним роком змінюється швидше. Кількість знань подвоюється кожні півроку. Тому основне, що ви маєте навчитися в школі, це навчитися самостійно здобувати знання, бо це вміння буде основою ваших успіхів у майбутньому.

Налаштовуємося на систематичну наполегливу працю в новому навчальному році. Бажаю нам усім наснаги, сили, визначних досягнень, цікавої співпраці, взаєморозуміння, радості.

З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ